Консультації по районам

Головний офіс
консультації по всім земельним питанням
тел.: (044) 332-16-31
моб.: (067) 407-83-29

Києво-Святошинський, Вишгородський
тел.: (044) 332-16-31

м.Васильків
тел. (04571) 2-30-05
моб. (097) 485-63-79

м.Переяслав-Хмельницький
тел.: (04567) 3-25-56

Наші партнери


Бухгалтерское обслуживание в Киеве

Коллегия адвокатов Гранат - разрешение земельных споров

Белгравия - элитный коттеджный городок

Отримання кадастрового номера (Витягу з ДЗК)

Кадастровим номером називають унікальний номер, наявний тільки в однієї земельної ділянки. Даний унікальний номер обов’язково вноситься в спеціальну електронну базу. Присвоєний конкретній ділянці кадастровий номер зберігається протягом всього періоду, поки ділянка існує як єдине ціле – у фізичному і юридичному сенсі. Навіть якщо змінюється власник даної земельної ділянки або його цільове призначення, це не веде до зміни кадастрового номера.

Кадастрові номери земельних ділянок змінюються лише, коли відбувається їх поділ або об’єднання з іншими земельними ділянками.

Використання кадастрового номера земельної ділянки відбувається у випадках, коли вносяться або отримуються дані з реєстрів. Також кадастровий номер необхідний для реалізації різних угод, поділів і зміни цільового призначення земельних ділянок.

Компанія «Геодезист» успішно здійснює свою діяльність, виконуючи комплексні послуги щодо внесення різноманітної інформації в базу даних державного кадастрового обліку ділянок землі. До комплексу робіт входять:

  • послуги з оформлення документів;
  • послуги з розробки та узгодження технічної документації земельні ділянки, включаючи їх заміри;
  • послуги з підготовки обмінних файлів (XML), що містять усю необхідну інформацію про земельні ділянки і їх власників.Документи, необхідні для отримання кадастрових номерів акти старих зразків, виданих до 2002 року:
  • Копія держакту старого зразка, завірена у нотаріуса.
  • Викопіювання, яке містить вказівку на розташування земельної ділянки. Дане викопіювання повинно бути обов’язково завіреним підписом голови та печаткою сільради або садового товариства.
  • Довідка, видана сільською радою або садовим товариством.
  • Копія паспорта (всі сторінки) громадянина або копії установчих документів організації, завірені у нотаріуса.
  • Ідентифікаційний код (копія).

Часто власники земельних ділянок, які оформили право власності або право користування до 2002 року зіштовхуються з чималими труднощами, відчужуючи земельну ділянку. Це пов’язано в першу чергу з необхідністю вказівки кадастрових номерів в договорі купівлі-продажу, дарування, міни, в іпотечних договорах для ідентифікації земельних ділянок. Ми допоможемо вам залагодити всі земельні питання.

Зателефонуйте нам і отримаєте детальну консультацію.

Матеріал по темі: зміна цільового призначення землі