Консультації по районам

Головний офіс
консультації по всім земельним питанням
тел.: (044) 332-16-31
моб.: (067) 407-83-29

Києво-Святошинський, Вишгородський
тел.: (044) 332-16-31

м.Васильків
тел. (04571) 2-30-05
моб. (097) 485-63-79

м.Переяслав-Хмельницький
тел.: (04567) 3-25-56

Наші партнери


Бухгалтерское обслуживание в Киеве

Коллегия адвокатов Гранат - разрешение земельных споров

Белгравия - элитный коттеджный городок

Винесення меж земельної ділянки

Ви зможете звернутися в нашу компанію, якщо у вас виникла необхідність у винесенні меж вашої земельної ділянки на місцевості або в відновленні меж ділянки. Проведення даних робіт знадобиться вам, якщо має бути:

  • Реорганізація існуючого землекористування.
  • Отримання нового земельної ділянки в результаті купівлі-продажу, дарування, обміну цілого або частини ділянки.
  • Змінити ситуацію, що виникла при видачі документів, що підтверджують права власності на земельні ділянки, без закріплення та встановлення меж ділянки на місцевості.

Винесення меж земельної ділянки та закріплення даних кордонів спеціальними межовими знаками необхідно в наступних випадках:

  • Потенційний покупець або орендар земельної ділянки з невстановленими межами сумнівається в правильності винесенні меж продавцем.
  • Власники чи орендарі земельної ділянки, раніше не робили винесення меж в натуру, бажають здійснити перевірку правильності фактичних меж і після цього мати на руках документ, який би захистив їх від непорозумінь з боку власників сусідньої ділянки.
  • Для забудовників завжди важливо бути впевненими в тому, що заплановане до будівництва будівля буде розташовуватися з достатніми відступами від меж земельної ділянки.
  • Знищення або втрата межових знаків, які були встановлені раніше.

Замовивши дані роботи, наші клієнти будуть впевнені у правильності розташувань меж їх ділянок. Крім того, наша компанія видає на руки клієнтам акт, що фіксує винесення меж ділянки землі, передачу межових знаків. Маючи на руках даний акт, ви зможете вирішити масу виникаючих спірних питань по землекористуванню та позбутися проблем надалі.

Дивіться по темі: експертна оцінка землі