Консультації по районам

Головний офіс
консультації по всім земельним питанням
тел.: (044) 332-16-31
моб.: (067) 407-83-29

Києво-Святошинський, Вишгородський
тел.: (044) 332-16-31

м.Васильків
тел. (04571) 2-30-05
моб. (097) 485-63-79

м.Переяслав-Хмельницький
тел.: (04567) 3-25-56

Наші партнери


Бухгалтерское обслуживание в Киеве

Коллегия адвокатов Гранат - разрешение земельных споров

Белгравия - элитный коттеджный городок

Про команію

ТОВ «Геодезист» – це професійна команда фахівців в галузі геодезії, землевпорядкування та оцінки нерухомості.

Наші досвідчені фахівці володіють великим досвідом роботи і готові виконати будь-який вид топографо-геодезичних, землевпорядних або оціночних робіт для власників земельних ділянок, будівельників, архітекторів та інших осіб.

Індивідуальний підхід до наших клієнтів і якісне комплексне обслуговування дають можливість досягти оптимального результату у вирішенні земельних питань, приймаючи найбільш економічно ефективні рішення в процесі роботи з клієнтом.

За весь час роботи ми побудували ділові взаємини з низкою державних організацій, що погоджують і затверджують документи, пов’язані з земельними ділянками. У поєднанні з високим професіоналізмом і досвідом наших фахівців це дає можливість максимально швидко вирішувати всі важливі та термінові земельні питання.

Ми зацікавлені в ефективній і взаємовигідній співпраці, і ми раді, коли наші клієнти нас рекомендують іншим. Саме тому ми встановлюємо максимально лояльні і доступні ціни на свої послуги. До укладення з нами договору на виконання робіт, ви вже будете володіти інформацією про майбутні витрати.

Важливим моментом є той факт, що в нашому розпорядженні знаходиться сучасне геодезичне обладнання, завдяки якому фахівці «Геодезист» мають можливість здійснювати найширший спектр геодезичних та землевпорядних робіт.

Якщо ви шукаєте надійну компанію, яка допоможе вам в узгодженні меж своєї ділянки (встановлення меж земельної ділянки), проведенні топографічних зйомок, отриманні кадастрових планів або права власності на земельні ділянки, оцінці земельної ділянки або виконанні будь-якого іншого виду земельних робіт, тоді ви опинилися в потрібному місці. Компанія “Геодезист” візьме на себе вирішення всіх ваших земельних питань.

Ми готові співпрацювати як з юридичними та фізичними особами, так і з муніципальними компаніями, надаючи нашим клієнтам дуже вигідні умови виконання робіт в найкоротші терміни.

Зателефонуйте нам прямо зараз і отримаєте вичерпну консультацію з земельних питань.

Можливо Вас цікавить розробка проектів землеустрою?