Консультації по районам

Головний офіс
консультації по всім земельним питанням
тел.: (044) 332-16-31
моб.: (067) 407-83-29

Києво-Святошинський, Вишгородський
тел.: (044) 332-16-31

м.Васильків
тел. (04571) 2-30-05
моб. (097) 485-63-79

м.Переяслав-Хмельницький
тел.: (04567) 3-25-56

Наші партнери


Бухгалтерское обслуживание в Киеве

Коллегия адвокатов Гранат - разрешение земельных споров

Белгравия - элитный коттеджный городок

Землеустрій, геодезія, оцінка землі

Купівля-продаж землі

Одним з нових напрямків діяльності компанії Геодезист є допомога власникам землі в продажі їх земельних ділянок. Якщо вас цікавить широкий спектр послуг в даному напрямку – звертайтесь, завжди раді допомогти!!!


Землевпорядна організація ТОВ “Геодезист” виконує всі види робіт по оформленню документів на землю. Консультуючи своїх клієнтів наша мета – надати максимум достовірної та оперативної інформації для роботи з об’єктами землеустрою. Ви можете ознайомитися з видами діяльності підприємства, Законами України про землеустрій і необхідними документами для оформлення прав на земельну ділянку, приватизації землі. Повний юридичний супровід, консультації.

Наш сайт вже містить, і постійно поповнюється інформацією про закони, геодезію, картографію, земельне право, захист прав, межування, продаж землі та земельних ділянок, приватизації землі, ГІС технології для розширення інформованості населення в земельних питаннях.

Вирішення земельних питань у Києві та Київській області

  • Приватизація земельних ділянок (необхідні документи);
  • Переоформлення права власності на земельну ділянку після дарування, спадщини, договору купівлі-продажу та ін (необхідні документи);
  • Заміна сертифікату на право на земельну частку (пай) на свідоцтво про право власності на земельну ділянку (необхідні документи);
  • Розробка проектів із землеустрою (необхідні документи);
  • Топографічна зйомка в масштабах 1:500 – 1:2000 з узгодженням в обласній та районній архітектурі;
  • Кадастрова зйомка (зразок);
  • Встановлення меж земельної ділянки (винесення в натурі).

Експертна оцінка землі

Окремим напрямком діяльності нашої компанії є експертна оцінка майна. Ми надаємо послуги з експертної оцінки по таких напрямках:

  • Експертна оцінка нерухомості;
  • Експертна грошова оцінка земельних ділянок.

Експертна оцінка нерухомості включає в себе оцінку  всіх видів об’єктів нерухомості, передавальних пристроїв і споруд, у тому числі  об’єктів незавершеного будівництва. Компанія «Геодезист» має багатий  досвід виконання робіт по експертній оцінці нерухомості всіх видів – від оцінки  землі до оцінки нерухомості великих промислових підприємств.